Mūsų mokiniai dalyvavo Telšių vyskupijos mokinių kūrybinių darbų konkurse „Minime 100-tį“. 3 ir 5 klasių mokiniai kūrė piešinius bei reklaminius plakatus. Gegužės 17 d. Plungės šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, po Šv. Mišių, už dalyvavimą konkurse buvo apdovanoti šie mokiniai: Gabija Kilijonaitė, Andrėja Abelkytė, Gabrielė Damavičiūtė, Miraslava Hurieu, Melita Jucytė, Klaudijus Lubys, Jokūbas Marcinkevičius, Rugilė Ragainytė, Vanesa Saudargaitė.
Džiugina mokinių kūrybiškumas, iniciatyvumas ir aktyvus įsitraukimas. Mokinius konkursui ruošė tikybos mokytoja Džiuginta Slušnytė ir informatikos mokytoja Sandra Arlauskienė.