Balandžio 28 d. Mažeikių kultūros centre įvyko moksleivių lietuvių liaudies dailės parodos-konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioninio turo rezultatų paskelbimas. Konkurse dalyvavo 49 mokiniai, kurie konkursui pristatė daugiau nei du šimtus darbų.
5-8 klasių kategorijoje I vietą laimėjo mūsų mokyklos 8 kl. mokinys Edgaras Šukauskas, konkursui sukūręs 5 medžio skulptūras. Edgaras pateko į respublikinį turą, kuris vyks birželio 2 d. Telšių kultūros centre. Sveikiname Edgarą su laimėjimu!